1.W najbliższym tygodniu tj 24 – 28. IX. br. każda klasa IV – III Gim wyłania 1 – 3 kandydatów do Zarządu Szkolnego Samorządu Uczniowskiego, następnie  kandydaci zawieszają swoje plakaty wyborcze. Plakaty mogą wisieć tylko na filarach na poszczególnych korytarzach, oraz na drzwiach z sali lekcyjnej.
Pod koniec 2 tygodnia tj 4 lub 5.X.br. odbędą się wybory do Zarządu SSU, które  zostaną przeprowadzone pod nadzorem pana G. Kubickiego.

2.Dziewczyny z każdej klasy od IV – III Gim robią emotikonki z pozytywnym i miłym przesłaniem dla chłopców. Nie podpisują i nie adresują ich. Wszystkie będą zebrane, wymieszane i podarowane chłopcom z okazji Dnia Chłopca. Dzień przypada w niedzielę 30.X, dlatego wręczone zostaną w poniedziałek 1. X. Wycięte „minki” – emotikonki należy dostarczyć do p. E. Roszczak do piątku 28.IX. Aby mogli je otrzymać wszyscy chłopcy w szkole, każda klasa ( tylko dziewczyny!) musi zrobić 17 emotek o średnicy ok. 10 cm.

WYBRANE Z PLANU PRACY SSU na rok szk. 2018 -19

• Ruszamy z Super Klasą !

Konkurencje : makulatura, zakrętki, PCK, Góra Grosza, czytelnictwo, Serdeczniki,  schronisko dla zwierząt, , dzień z owocem, dzień z kanapką, akcje wolontariatu np. żołędzie i kasztany, Dzień liczby

• Dni uśmiechnięte w tym roku szkolnym:

Mikołajki – dzień w czapce Mikołaja

Dzień wiosny – dzień kolorów

Międzynarodowy Dzień Czekolady

Dzień Dziecka – dzień z maskotką

• Będą jak co roku szkolne Andrzejki z kiermaszem i dyskoteką I sem
  • Poczta Świąteczna i Walentynowa I i II sem
  • Międzynarodowy Dzień Pizzy II sem

Szczegółowy PLAN PRACY SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO znajduje się w zakładce: UCZNIOWIE/Samorząd uczniowski

Elżbieta Roszczak