Szkolny Samorząd Uczniowski informuje:

1) 6. XII – pierwszy z cyklu Dni Uśmiechniętych – ubieramy do szkoły elementy stroju związane z Mikołajem.

2) Poczta świąteczna – listy z życzeniami świątecznymi zbierane będą 11, 12, 13. XII (poniedziałek, wtorek, środa):

– w Domu Sołeckim klasy I i III – p. Roszczak,

– w ZSH klasy IV–III Gim – przedstawiciele SSU.

Poczta zostanie dostarczona w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia.

3) Zbiórka na PCK – dary dla potrzebujących tj. produkty chemiczne i spożywcze długoterminowe, zbierane będą 11 i 18. XII (poniedziałek) przed lekcjami w Domu Sołeckim u p. Roszczak na świetlicy.

4) Każda klasa we własnym zakresie zbiera pieniądze na Górę Grosza. Zbiórka trwa do 2. I 2018r. 3. I (środa) zebraną i policzoną wg wzoru kwotę należy dostarczyć do p. Roszczak.

Przypominamy, że zbiórka na PCK o Górę Grosza  jest jedną z konkurencji w konkursie na  Super Klasę.

Więcej informacji w zakładce „Samorząd Ucniowski”.