” Pielęgniarki, lekarze, policjanci, żołnierze, strażacy, ratownicy, ekspedientki, kasjerki, kierowcy autobusów, panowie odkażający miejsca publiczne i wywożący nasze śmieci i wszyscy,  którzy pracują dziś dla naszego dobra:
Jesteście naszymi Bohaterami!
My uczniowie SP14 im. Ziemi Śląskiej w Jastrzębiu – Zdroju dziękujemy za Waszą pracę, w której narażacie zdrowie i życie dla drugiego człowieka w tym trudnym czasie epidemii.”
Dzieci SP 14 siedząc w domu zorganizowały akcję „Mój Bohater Anioł” podczas której  wykonały piękne prace plastyczne bohaterów naszych czasów przedstawiając ich w postaci aniołów. Plakat wdzięczności zawierający prace uczniów został wysłany do jastrzębskich siedzib naszych bohaterów. Nasz plakat wraz z podziękowaniami umieścili na swoich stronach internetowych. O akcji informowały też jastrzębskie portale internetowe.

Paulina Mura VbWiktoria Przelorz kl.VI b

ELŻBIETA ROSZCZAK