Dnia 6 marca 2020r. w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie kulturalne. Odwiedzili mury naszej szkoły zaproszeni przez wychowawcę klasy II b Dorotę Strzódkę, goście – przewodnik PTTK, oddział Jastrzębie – Zdrój pan Zdzisław Koń i Róża i Zbigniew Duda – zdobywcy wszystkich szczytów polskich gór. Bardzo ciekawie i interesująco opowiadał pan przewodnik o wyprawie i zdobywanie szczytów w Polsce i Rumunii. Podczas prezentacji uczniowie słuchali z uwagą i zadawali pytania. Wszystkim zebranym uczniom z klas: I a, II a, II b i III prezentacja podobała się, szczególnie ciekawe zdjęcia. To spotkanie odbyło się w ramach współpracy szkoły ze środowiskiem lokalnym, ponieważ państwo Dudowie są mieszkańcami naszej dzielnicy Borynia.
Dorota Strzódka
DSC06822DSC06823DSC06826DSC06827DSC06829