Już po raz kolejny Szkolny Samorząd Uczniowski odpowiedział na apel PCK:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prosimy o przeprowadzenie w szkole zbiórki darów na PCK. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres Świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć te święta. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Oddział Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom żywności z przeznaczeniem dla rodzin i osób samotnych będących w trudnej sytuacji materialnej objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.”

Uczniowie wszystkich klas zebrali sporo darów. Punktacja do Super Klasy wygląda następująco:

I – 9 pkt.

III a – 0